SVARCELŠANAS SACENSĪBU KALENDĀRS 2019

 

Sacensību nosaukums Datums Pilsēta Valsts
Janvāris
Bundeslīga 19.01.2019 Kemnica Vācija
V.Petrova piemiņas kauss 25.01.-27.01.2019 Daugavpils  Latvija
Treneru seminārs 26.01.-27.01.2019    
M. Okuņeva piemiņas kauss  11.01.-17.01.2019. Čehova Krievija
Februāris
Bundeslīga 02.02.2019 Kemnica Vācija
Dobeles atklātais čempionats  08.02.-10.02.2019  Dobele  Latvija
Bundeslīga 16.02.2019.   Vācija
Ogres novada kauss komandām 01.02.-28.10.2019 Ogre  Latvija
Marts
Lietuvas neatkarības dienai veltīts turnīrs 08.03.-10.03.2019 Telši Lietuva
IWF Jaunatnes Pasaules čempionāts (U17 ) 08.03.-15.03.2019  Lasvegasa  ASV
Bundeslīga 09.03.2019.   Vācija
Latvijas čempionāts pieaugušajiem 15.03.-17.03.2019 Ventspils Latvija
Ventspils atklātais čempionāts 22.03.-24.03.2019  Ventspils Latvija 
Aprīlis
EWF Eiropas čempionāts pieaugušajiem 01.04.-15.04.2019 Batumi  Gruzija
Saldus Sporta skolas atklātais čempionāts jauniešiem (U-15) un sievietēm 06.04.2019. Saldus Latvija
Starptautiskais turnīrs "Юнные Богатыри России" 06.04.-09.04.2019. Maskava Krievija
V.Kirjanova piemiņas kauss  26.04.-28.04.2019 Balvi Latvija
Treneru seminārs 27.04.-28.04.2019    
Daugavpils BJSS atklātais čempionāts 01.04.-30.04.2019 Daugavpils  Latvija
Maijs
EDU kausa aizcīņa 03.05.-05.05.2019 Johvi Igaunija
Latvijas čempionāts jauniešiem un jaunietēm (U-15, U-17) 03.05.-05.05.2019 Ludza Latvija 
Latvijas čempionāts junioriem  (U-20, U-23) 17.05.-19.05. 2019 Daugavpils Latvija 
"Žalgiris" kausa izcīņa 24.05.-26.05.2019 Klausučiai Lietuva
SELL Games 2019 01.05.-31.05.2019    
Starptautiskais turnīrs "Dzintara stienis"   01.05.-31.05.2019 Kaļiņingrada Krievija
Eiropas Savienības Kauss 01.05.-31.05.2019    
Jūnijs
IWF Pasaules čempionāts junioriem (U20 ) 01.06.-09.06.2019 Suva  Fidži 
Albu kausa izcīņa 07.06.-09.06.2019 Albu Igaunija
Ventspils sporta skolas "Spars" atklātais čempionāts svarcelšanā 01.06.-30.06.2019 Ventspils Latvija
Starptautiskais turnīrs "Bryzek Memorial Grand Prix"  01.06.-30.06.2019 Sedlce Polija
Starptautiskais turnīrs svarcelšanā 07.06.-09.06.2019. Novopocka Baltkrievija
Starptautiskais turnīrs svarcelšanā 30.06.2019. Pleskava Krievija
Jūlijs
EWF Eiropas čempionāts junioriem U20 & U23 07.07.-15.07.2019 Kišiņeva  Moldova
Latvijas Jaunatnes olimpiāde 07.07.-09.07.2019 Dobele  Latvija
Treneru seminārs 01.07.-31.07.2019    
Augusts
Latvjas čempionāts kungiem un dāmām atsevišķos vingrinājumos 16.08.-18.08.2019 Dobele Latvija 
Ludzas pilsētas svētkiem veltīts starptautiskais turnīrs 08.08.-10.08.2019 Ludza Latvija
Septembris
Panevežis pilsētas svētkiem veltīts turnīrs 06.09.-08.09.2019 Panevežis Lietuva
EWF Eiropas čempionāts jauniešiem U15 & U17 05.09.-15.09.2019 Konstanca Rumānijā
IWF Pasaules čempionāts pieaugušajiem 16.09.-25.09.2019 Pataija Taizeme
Starptautiskais turnīrs "Saldus-2019" 20.09.-21.09.2019 Saldus Latvija 
Starptautiskais turnīrs "Olimpiskās cerības" 27.09.2019 Maskava Krievija
Oktobris
A. Luhuana memoriāls 04.10.-06.10.2019 Moiskula Igaunija
Tartu čempionu kauss 25.10.-27.10.2019 Melliste Igaunija
B.Meļņikova piemiņas kauss 01.10.-31.10.2019 Ludza  Latvija
Oļģerta Bergmaņa piemiņas kauss svarcelšanā 01.10.-31.10.2019 Rīga  Latvija
Tartu apriņķa čempionu kausu izcīņa 01.10.-31.10.2019 Melliste Igaunija
Starptautiskais turnīrs "Zemaiijos Taure" 19.10.-20.10.2019. Degaičiai Lietuva
Novembris
Power Cup 01.11.-03.11.2019 Pleskava Krievija

Latvijas čempionats jauniešiem un jaunietēm (U-15, U-17)                                    atsevišķos vingrinājumos 

01.11.-03.11.2019 Dobele  Latvija
Treneru seminārs 09.11.-10.11.2019    
Starptautisks turnīrs "Vecgada Kauss 2019" 28.11.-01.12.2019 Dobele  Latvija
Decembris
Starptautiskais turnīrs "Anikščai 2019" 06.12.-08.12.2019 Anikščai Lietuva
Rokiškis kauss 19.12.-20.12.2019 Rokiškis Lietuva
Starptautiskais turnīrs "Quatar Cup 2019" 01.12.-31.12.2019 Doha Katāra