SVARCELŠANAS SACENSĪBU KALENDĀRS 2020.G.

 

Sacensību nosaukums Datums no Datums līdz Pilsēta Valsts
V.Petrova piemiņas kauss 01.01.2020 31.01.2020 Daugavpils Latvija
Ogres novada kauss komandām 01.01.2020 31.01.2020 Ogre Latvija
Kalevi Pensa kausa izcīņa  10.01.2020 11.01.2020 Tartu Igaunija
Starptautiskas sacensības 30.01.2020 02.02.2020 Kemnica Vācija
Dobeles atklātais čempionats  01.02.2020 29.02.2020 Dobele Latvija
Saldus Sporta skolas atklātais čempionāts/ jauniešiem (U-15) un sievietēm 01.02.2020 29.02.2020 Saldus Latvija
Starptautiskas sacensības 28.02.2020 01.03.2020   Vācija
M.Okuņeva piemiņas kauss 01.03.2020 31.03.2020   Krievija
Latvijas čempionāts pieaugušajiem/ kvalifikācijas sacensības uz EČ 06.03.2020 08.03.2020 Ventspils Latvija
Lietuvas neatkarības dienai veltīts turnīrs 06.03.2020 08.03.2020 Telši Lietuva
Starptautiskas sacensības 13.03.2020 15.03.2020 Kemnica Vācija
Starptautiskas sacensības 20.03.2020   Budapešta Ungārija
EWF Eiropas čempionāts pieaugušajiem 04.04.2020 12.04.2020 Maskava Krievija
Latvijas čempionāts jauniešiem un jaunietēm (U-15, U-17)/ atlases sacensības EČ jauniešiem (U-15, U-17) 17.04.2020 19.04.2020 Ludza Latvija
V.Kirjanova piemiņas kauss  24.04.2020 26.04.2020 Balvi Latvija
EDU kausa aizcīņa 01.05.2020 02.05.2020 Johvi Igaunija
Daugavpils BJSS atklātais čempionāts 01.05.2020 31.05.2020 Daugavpils Latvija
Kluba "Žalgiris" kausa izcīņa 01.05.2020 31.05.2020 Klausučiai Lietuva
Starptautiskais turnīrs "Dzintara stienis" 22.05.2020 24.05.2020 Kaļiņingrada Krievija
Latvijas čempionāts junioriem (U-20, U-23)/ atlases sacensības EČ junioriem (U-20, U-23) 22.05.2020 24.05.2020 Daugavpils Latvija
Starptautiskas sacensības 24.05.2020   Pleskava Krievija
Starptautisks turnīrs "Юнные Богатыри России" 01.06.2020 30.06.2020   Krievija
Starpt. turnīrs "Bryzek Memorial Grand Prix" 01.06.2020 30.06.2020 Sedlice Polija
Ventspils sporta skolas "Spars" atkl. čempionāts 05.06.2020 07.06.2020 Ventspils Latvija
Starptautiskas sacensības 06.06.2020   Novopocka Baltkrievija
Eiropas Savienības kauss 25.06.2020 28.06.2020 Bormla Malta
Albu kausa izcīņa 26.06.2020 28.06.2020 Albu Igaunija
Starptautisks turnīrs "Zemaiijos Taure" 01.07.2020 31.07.2020   Lietuva
Olimpiskās spēles 24.07.2020 09.08.2020 Tokija Japāna
Tartu čempionu kauss 01.08.2020 31.08.2020 Tartu Igaunija
Oļgerta Bergmaņa piemiņas kauss 01.08.2020 31.08.2020 Dobele Latvija
Starptautisks turnīrs "Ventspils 2020" 01.08.2020 31.08.2020 Ventspils Latvija
Ludzas pilsētas svētkiem veltīts starptautiskais turnīrs  06.08.2020 08.08.2020 Ludza Latvija
Starptautiskas sacensības 20.08.2020   Svaļava Ukraina
Latvjas čempionāts pieaugušajiem atsevišķos vingrinājumos 28.08.2020 30.08.2020 Dobele Latvija
Starptautiskais turnīrs "Saldus 2019" 01.09.2020 30.09.2020 Saldus Latvija
Panevēžas pilsētas svētkiem veltīts turnīrs 04.09.2020 06.09.2020 Panevēža Lietuva
EWF Eiropas čempionāts junioriem (U-20, U-23) 10.09.2020 20.09.2020 Rovaniemi Somija
Starptautiskas sacensības 28.09.2020   Maskava Krievija
EWF Eiropas čempionāts jauniešiem (U-15, U-17) 01.10.2020 31.10.2020 Varšava Polija
A.Luhuāra memoriāls 02.10.2020 03.10.2020 Moisakula Igaunija
Starptautiskas sacensības 20.10.2020   Degaičiu Lietuva
Tartu apriņķa čempionu kausu izcīņa 23.10.2020 25.10.2020 Melliste Igaunija
Starptautiskas sacensības "Power Cup" 30.10.2020 01.11.2020 Pleskava Krievija
B.Meļņikova piemiņas kauss 01.11.2020 30.11.2020 Daugavpils Latvija
Starptautisks turnīrs "Andrzej Matusiak Memorial" 01.11.2020 30.11.2020 Cehanova Polija
Latvijas čempionats jauniešiem un jaunietēm (U-15, U-17) atsevišķos vingrinājumos 06.11.2020 08.11.2020 Daugavpils Latvija
IWF Pasaules čempionāts jauniešiem (U17 ) 11.11.2020 18.11.2020 Lima Peru
Starptautisks turnīrs "Vecgada Kauss 2020" 01.12.2020 31.12.2020 Dobele Latvija
Starptautiskais turnīrs "Anikščai 2020" 13.12.2020 14.12.2020 Anīkšči Lietuva
Roķišķis kausa izcīņa 17.12.2020 18.12.2020 Rokišķi Lietuva